Новини
Київщина-суспільство
Київ

Тепер за спецквитками: нові правила у київському транспорті в локдаун


У понеділок, 5 квітня, наземний громадський транспорт столиці, а також метро, працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Проїзд оплачується на загальних підставах, повідомляє КП "Київський метрополітен". У підприємстві просять дотримуватися встановлених карантинних норм і закликають користуватись транспортом лише за реальної необхідності. Саму ж перепустку та засоби оплати проїзду радять готувати перед входом, для уникнення черг та непорозумінь.

Порядок отримання спецперепусток на проїзд у громадському транспорті.

Про те, що із 5 квітня столиця закриває школи та дитячі садочки, а також обмежує проїзд міським транспортом, стало відомо у середу, 31 березня. Адже «Погляд» розповідав, що COVID-19 не вщухає: 11 регіонів України «червоні».

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що залізничні квитки дорожчатимуть щомісяця. Також ми розповідали, що дитячі і студентські квитки на Інтерсіті+ доступні в чат-боті Укрзалізниці (там їх можна купити дешевше)

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.