#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Анонси
Суспільство
Події
Культурний weekend. Київщина
Київ

Театрально-музейний проєкт "Свято на дачі. До 130 дня народження Міхаїла Булгакова"

03.06.2021 0 Зіневич Наталія 00000

Щоліта Булгакови всією родиною виїжджали на дачу до Бучі, де жили з травня по вересень. До 130 дня народження Михаїла Булгакова Літературно-меморіальний музей письменника підготував новий проєкт "Свято на дачі", який можна буде відвідати 6 червня.

15 травня Михайлу Булгакову відзначали 130 років. До цієї дати Літературно-Меморіальний музей Михайла Булгакова спільно з Київським театром «Колесо» та ProEnglish Theatre підготувати театрально-музейний проєкт: «Свято на дачі. До 130-річчя від дня народження Михайла Булгакова». Виставка «Поїздка на дачу» діє у партнерстві Victoria Museum за підтримки Музею Києва.

У Бучі під час дачного сезону діти родини Булгакових займалися спортом, грали у квіткову пошту, багато жартували, ставили вистави, музикували та читали вголос, влаштовували змагання: в кого кращий квітник або чий учень краще складе екзамен (на дачі займалися репетиторством).

учасники імерсивної вистави "Метелик Агафокла"

Більше дізнатися про літнє заміське життя початку ХХ століття можна буде завдяки виставці "Поїздка на дачу", де зібрали світлини, документи та інші цікаві експонати, які відбивають устрій життя та літні вбрання родини, тогочасні турботи й радощі.

Окрім виставки організатори пропонують скуштувати духмяний трав'яний чай на затишній Булгаковській веранді та подивитися виставу "Метелик Агафокла".

Творча команда Mobius Art Projects відтворила одну з найцікавіших аматорських вистав «Метелик Агафокла», у якій брали участь Булгакови та їхні друзі в Бучі 29 червня 1910 року.

Конкурс театральних костюмів серед студентів-дизайнерів

Світлини ескізів та костюмів для героїв вистави від учасників конкурсу костюмів «Піймати Агафоклу» з Birmingham Institute of Art and Design під кураторством Nataliya Rozhin.

Ескізи представлені до вашої уваги на виставці на 1 поверсі Bulgakov museum in Kyiv

Rebecca Hughes:

«Дослідження фотографій сім’ї Булгакових допомогли створити початковий шар для моїх костюмів. Я прагнула зберегти традиційні елементи, але модифікувати одяг, таким чином заглиблюючись у природні візерунки, кольори та форми, щоб вплинути на мою інтерпретацію цих персонажів

Mallory Ritchie

«Мій дизайн костюмів, схоже, імітує певні атрибути кожної тварини, що зустрічається в природі: від ніг жаби цибулинної форми до елегантного тремтіння крил метелика. Я прагнула підштовхнути ці проекти до більш концептуальному напрямку, тоді як барвистість дизайну символізує легкість оригінальної п'єси

Проект «Свято на дачі. До 130 дня народження Міхаїла Булгакова» у Bulgakov museum in Kyiv триває.

Музей запрошує пережити радісний яскравий досвід з нами — літо на дачі посеред Києва!⠀? дізнайтись про дачне життя на початку ХХ ст. на прикладі родини Булгакових та їх друзів — світлини, документи та цікаві експонати — устрій дачного життя сім'ї, їх літні вбрання, тогочасні турботи й радощі!⠀? відвідайте дачну виставу «Метелик Агафокла», де у 1910 році грали Булгакови. Відновлена по фото та фрагментам, які збереглися⠀? скуштуйте духмяний трав'яний чай на затишній Булгаковській веранді!⠀

Кількість місць дуже обмежена, лише дві невеликі групи.

Група 1 о 14:00, Група 2 розпочинає о 14:30.⠀

Пам'ятний квиток на подію (з особистим побажанням) можна придбати зареєструвавшись за посиланням:https://forms.gle/WYraNAH52auKPVmK9

Кожний придбаний квиток на подію — підтримка подальшого розвитку проєктів музею та команди.

Нагадаємо, що про історію дачного життя родини Булгакових можете дізнатись із інтерв'ю з Іриною Воробйовою

&list=PLB4emXwGp__Unt2myH1yZLVcX2NDaF-Ad&index=17

Робота над дослідженням дачної субкультури в біографії Булгакова триває багато років. Про один із етапів "Поїздки на дачу" свого часу зафільмували журналісти "Погляду".

&t=1s

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.