Новини
Васильків

Талановита поетеса Васильківщини Любов Осіпенко презентувала нову збірку


На презентацію збірки «Ромашкове поле» Любові Осіпенко, яка відбулася 26 вересня у приміщенні Васильківської райдержадміністрації, зійшлося багато охочих послухати пронизливу, душевну, таку життєву поезію про кожного з нас. Це і працівники культури, і митці, і краєзнавці й інші поціновувачі поезії.

Повна зала слухала кожне слово талановитої поетеси гумориста, сатирика Васильківщини і щиро сміялась з її правдивих гуморесок.

Невезучий день (гумореска) - Учора день поганий вдався, Була я трохи підшофе, І цим Микола скористався, Коли провів мене з кафе. - То що ж він, гад, зробив з тобою? Хай покарання понесе! Чи зґвалтував, чи ще щось скоїв? - Та втік, зараза, ось і все!

Своїми віршами, які є частинкою її душі, Любов Осіпенко створила неймовірну атмосферу у залі. Друзі, знайомі, близькі, колеги, однодумці вітали Любов Кирилівну з виходом її п’ятої збірки, говорили чимало приємних слів та зачитували улюблені поезії. Звучали щемливі пісні на її вірші.

Багатою ніколи не була, Хіба що тільки серцем і душею, Багато маю ніжності й тепла, Тож поділюсь скарбницею своєю.

На свято завітала голова Васильківської райради Наталія Баласинович, яка привітала поетесу, подякувала їй за прославлення Васильківщини у своїх поезіях та пообіцяла, що її наступна збірка буде видана за кошти Васильківської райради, а також за бюджетні кошти буде перевиданий доповнений віршами літературний альманах «Багаття калинове», у якому є вірші й Любові Осіпенко.

Наприкінці заходу Любов Осіпенко подякувала всім за щирі слова, гучні оплески, прекрасне свято та у віршованій формі, як і личить поету, зізналась:

...Я пісню ще свою недоспівала, Не висловила щирі каяття, І кращий вірш я ще не написала.