Свято інтелекту й таланту у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60689999_299895474255487_267600827890270208_n.jpg)
У Броварах відбулося масштабне свято інтелекту й таланту «Творча особистість-2019».
Міський голова Ігор Сапожко вручив нагороди учням, які показали високий рівень знань, захищали честь міста та стали переможцями і призерами Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, інших інтелектуальних, творчих конкурсів, фестивалів та спортивних змагань Всеукраїнського та міжнародного рівня, повідомляє Броварська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61051355_299896770922024_7078216909669269504_n.jpg)
Також були відзначені ті, хто дав дітям крила надії, творчості, наснаги – вчителі, батьки, керівники гуртків та творчих колективів закладів позашкільної освіти.
Ігор Сапожко зазначив: "Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети та працелюбність – ось характерні риси, які притаманні юним обдаруванням!"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60853764_299895650922136_118030975513919488_n.jpg)
Також, у рамках загальноміського свята «Творча особистість-2019», у міському культурному центрі «Прометей», за участі заступника міського голови Лариси Виноградової, відбулось нагородження переможців культурно-мистецьких заходів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60772219_299896387588729_1103478867592478720_n.jpg)