Свято до Дня захисту дітей у Броварах: фестиваль "БРОшки"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/2134123.jpg)
У Броварах свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, розпочнеться 1 червня з 11:00 у парку культури і відпочинку "Перемога" і триватиме до 20:00 години.
Відкриє святкування Парад домашніх улюбленців та їх власників в єдиному образі "НА СТИЛІ", зареєструватись для участі можна за посиланням http://cutt.us/BuTfT.
Епіцентром дійства стане велика сцена біля літака. У програмі:
- Фінал дитячого шоу "Харизма";
- Грандіозний Концерт "Pavlik_kidsProduction";
- Запеклі танцювальні батли, в яких змагатимуться представники різних танцювальних стилів за Кубок "Dancelike BRO";
- Показові виступи спортсменів;
- Виступи дитячих творчих колективів - Палацу творчості дітей та юнацтва, Броварського навчально-виховного об’єднання, ДЕНЦ
"Камелія", НХМ "Мальва"; - Розважальна програма "Хто зверху?";
- Неймовірна паперово-срібляста дискотека та інше.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/3463426.jpg)
Крім того, на гостей свята, протягом всього дня, чекає ще багато цікавих сюрпризів, зокрема працюватимуть спортивні локації, цікаві фотозони, творчі майстер-класи, розмовні англійські клуби, виставки художніх робіт та багато іншого. Незабутні враження гарантують всім смачний фудкорт, барвистий ярмарок неповторних hand-made-виробів, розіграші призів, розваги з професійними акторами (аніматорами), атракціони та батути, повідомляє Броварська міська рада.