Сумоїстка з Київщини - чемпіонка Європи
Спортсменка відділення вільної боротьби Київської обласної ШВСМ, Софія КУШНІР - чемпіонка Європи U-16 з сумо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71487450_2150326811941942_2597355427574317056_n.jpg)
Вихованка Олександра КУТАКОВА з Броварів, цими вихідними взяла участь у континентальній першості з сумо, що проходила в Угорщині, і продемонструвала найвищий рівень підготовки та майстерності, Софії не було рівних серед дівчат у ваговій категорії 55кг.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71110161_2150327255275231_3553196392094629888_n.jpg)
"Вітаємо Софію та її тренера Олександра КУТАКОВА з перемогою! Нехай успіх та перемоги супроводжують всі ваші виступи! Пишаємося!", - йдеться на сторінці КО ШВСМ.