#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Баришівка та Березань
Здоров'я

Стоматологічне відділення березанської лікарні переходить на госпрозрахунок

15.01.2020 1 Оксана Кириленко 0

Володимир Луценко – в.о.директора КНП «Березанська міська лікарня Березанської міської ради»,зазначив, що з 01 лютого 2020 року стоматологічне відділення переходить на госпрозрахунок, за винятком дитячих послуг та екстрених медичних випадків. 

Основна ідея — заклад працюватиме як окреме підприємство, за власний кошт. З бюджету виділятимуть кошти лише для надання послуг пільговим категоріям населення, а відшкодування  - згідно з актом виконаних робіт. Зокрема, пацієнти такої клініки будуть сплачувати за отримані послуги офіційно в касу, а лікарі самостійно здійснюватимуть закупівлю необхідних матеріалів та встановлюватимуть ціни за послуги.

Також Володимир Вікторович повідомив, що з наступного тижня жителі громади зможуть пройти якісне обстеження шлунку на новомуфіброгастроскопі, для роботи з яким працівники пройшли фахову медичну підготовку. Зазначив лікар і про встановлення найближчим часом апарату «штучної нирки», що застосовують при різних видах отруєнь (грибами, медичними препаратами, алкоголем) і наданні своєчасної медичної допомоги з детоксикації організму.

Зауважимо, що у паспорті маршрутизації пацієнтів із різними видами отруєння із Переяслівського, Баришівського, Згурівського та Яготинського районів буде місто Березань.

За інформацією: Березанська міська рада