#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Культура
Світ-суспільство
Новини Кіно

Стартували зйомки російської версії серіалу Чорнобиль

07.06.2019 Косянчук Інна 0

Сюжет, який знімають за дорученням Путіна, побудовано на одній з теорій, за якою причиною вибуху на ЧАЕС стали дії співробітника американського ЦРУ Альберта Ленца. Головний герой серіалу - підполковник контррозвідки Ніколаєв розшукуватиме Ленца, щоб запобігти аварії

Російську версію міні-серіалу про катастрофу на ЧАЕС 1986 року, у якій головним винуватцем буде агент ЦРУ, доручив зробити Президент РФ Володимир Путін. Вочевидь, фільм має стати альтернативою  міні-телесеріалу «Чорнобиль», презентованому в  травні американським телеканалом HBO. “Схоже, що президенту РФ не дуже сподобався “Чорнобиль” від HBO, який розповідає про ядерну катастрофу в Україні у 1986 році. Проте, російська версія полягає в тому, аби, перекрутивши факти, зробити винуватцем у катастрофі на АЕС - Сполучені Штати через агента ЦРУ”, - зазначає Укрінформ з посиланням на Maxim.

Російський канал “НТВ” вже почав знімати свою версії “Чорнобиля”. За словами режисера фільму Олексія Мурадова, сюжет побудований на одній з теорій, за якою причиною вибуху стали дії співробітника американського ЦРУ. «Згідно з однією з теорій, американці проникли на Чорнобильську АЕС, і багато істориків не заперечують, що в день вибуху агент спецслужб противника був присутній на станції», - пояснив він.

Як деталізує style.nv.ua, головним героєм серіалу стане не ліквідатор аварії, а співробітник радянських спецслужб - підполковник військової контррозвідки Андрій Ніколаєв, який буде розшукувати співробітника ЦРУ Альберта Ленца, щоб запобігти вибуху на ЧАЕС.  «Дія серіалу розгортається з квітня по грудень 1986 року. Українському відділу КДБ СРСР стає відомо про інтерес, який проявляють іноземні спецслужби до ЧАЕС», - повідомляється в синопсисі російської версії серіалу про Чорнобиль. Зйомки російського “Чорнобиля” насправді є аргументом того, що нинішня  Росія насправді нічим не відрізняється від екс-СРСР. Однак, проблема для Путіна полягає в тому, що HBO дуже професійно відзняв цю історію, і тому схоже, що ця пропагандистська битва вже програна для РФ.