Новини
Коцюбинське

Стартова ціна в’язниці у Коцюбинському - 230 млн грн


Денис Малюська розповів про стартову ціну виправного центру у Коцюбинському, а також про холодильники, принтери, ноутбуки, спортінвентар для ув'язнених, прикраси для жінок і довжину волосся для чоловіків.

Великий розпродаж в’язниць триває. Наразі визначили стартову ціну першого лоту аукціону - виправного центру у Коцюбинському під Києвом - близько 230 млн грн. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.

"Найближчими тижнями отримаємо усі необхідні погодження та почнемо офіційний продаж", - зазначив Малюська.

Також він розповів, що платні камери у СІЗО теж показують чудові результати.

"У Києві відкрили жіночу платну камеру та одну додаткову чоловічу. Незважаючи на найбільшу вартість київських камер (у порівнянні з іншими містами), попит тут теж найбільший і до відкриття додаткових камер вільних місць не було. Надходження від платних камер ми, як і раніше, спрямовуємо на ремонт безкоштовних камер", - зазначив міністр.

Крім того, він розповів, що найближчим часом у камерах СІЗО з’являться холодильники (не за державний кошт), а на прогулянкових двориках - додаткові можливості для занять спортом, окрім стандартних перекладини та брусів. Адвокати отримають зможуть працювати з ноутбуками та портативними принтерами, жінки – мати прикраси з некоштовних матеріалів, усі зможуть взяти з собою книги. Крім того, чоловікам дозволять мати довжину волосся до 5 см.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що першою «незадіяною» в'язницею, яку вирішили продати, став «Ірпінський виправний центр» у Коцюбинському. Також ми розповідали, де триматимуть засуджених після продажу в'язниць.