#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Ірпінь
Коцюбинське

Спроба номер три: Ірпінську колонію знову виставлять на продаж

20.07.2021 15 Валерія Савенко 0

"Ірпінський виправний центр (#132)" втретє виставлять на аукціон в кінці липня. Ціна лоту становитиме більше ніж 220 млн гривень.

Повідомляє Міністерство юстиції України.

В Міністерстві, вартість закладу в більше ніж 220 млн гривень називають виправданою, через сприятливе місцезнаходження колонії. Вона розташована усього в 2 км від столиці, у центрі селища Коцюбинське. Поруч – парк і залізнична станція. Територія об'єкту – понад 8 га. Підведене опалення, електрика, водопостачання та каналізація.

«Утримувати установи, які наповнені до 50%, – надто невигідно для держави. Тож, в'язнів з цих установ уже кілька років тому перевели до інших колоній. Та навіть попри те, що нині ці заклади не функціонують, держава щороку витрачає на їх утримання близько 150 млн грн. Якби ми мали щороку таку суму капітальних видатків на всю інфраструктуру пенітенціарної системи – вона б не була у такому занедбаному стані.»

пише заступник Мін’юсту Олена Висоцька.

За наступні три роки планують продати понад 30 закритих в’язниць.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Ірпені вивезли 8 вантажівок будівельного сміття біля Романівського болота.

Ми розповідали також, що ірпінські чиновники ігнорують проблеми атовця.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.