Новини Київської області
Бровари

Спортсмени з Броварів - призери Кубку України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA

Завершився Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Завітали до Тячева на Закарпатті, щоб поборотися за право володіти Кубком 331 спортсмен у складі 47 клубів з 20 регіонів нашої країни.

Київщина була представлена провідними бійцями області та в загальнокомандному заліку посіла друге місце. Першими стали Черкаси, третіми – кияни. 23 нагороди – 8 золотих, 7 срібних та 8 бронзових - саме такий медальний здобуток привезли додому наші бійці, повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Про виступи своїх підопічних поділився з прес-службою Управління фізичної культури і спорту президент Броварського спортивного клубу «Воїн» Олександр Кононов - бійцям вдалося вибороти срібну та бронзову нагороди.

Давид Оганов перші два поєдинки завершим достроково. В фіналі рахунок після двох раундів був рівний. В кінці третього раунду, де вирішувалась доля поєдинку, Давид поступився, больовим прийомом на руку. В результаті – срібло.

Іван Желізняк перший поєдинок завершив достроково больовим прийомом на руку. В півфінальному бою, повністю переважавши суперника, спіймався на удушливий порух та поступився. В боротьбі за третє місце виграв достроково удушливим прийомом та здобув бронзу.