Новини
Надзвичайні новини

Спогади матері про "Метелика" - 22 річного захисника Олега Матяша з Обухова (ВІДЕО)

Олегу Матяшу присвоїли звання – почесний громадянин міста Обухів.

Він завжди хотів бути десантником, призваний 09.10.2019 року Дворічанським військовим комісаріатом. Проходив строкову службу у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді в/ч А2582 (м. Чернівці) на посаді "старший водій другого десантно-штурмового взводу першої десантно-штурмової роти третього десантно-штурмового батальйону". Позивний Метелик.

20.01.2020 року підписав контракт та був направлений для подальшого несення служби в зону АТО (ООС) місто Станиця Луганська, де знаходився до 2021 року. Під час знаходження в зоні АТО неодноразово ходив в розвідку з розвідгрупою. Знаходячись на бойовому посту, виявив просування ворожої групи, яка зайшла з тилу позицій, чим врятував своїх побратимів, які разом із ним знешкодили ворога, отримав легку контузію, але продовжив сумлінно виконувати бойові завдання. Після АТО до повномасштабного вторгнення РФ продовжив нести службу за місцем дислокації в/ч А2582.

Загинув 3 березня 2022 року, виконуючи бойове завдання: вступили в нерівний бій з російським спецназом, який перевищував у живій силі в п'ять разів (разом з побратимами врятували сім'ю з маленькими дітьми, яких тримали в полоні в погребі та не дали можливості ворогові продвинутися вглиб півдня України) Миколаївська область Вознесенський район село Андрійчикове. Назавжди 22 роки. Учасник бойових дій.

Був нагороджений грамотою, нагрудний знак "За взірцевість у військовій службі третього ступеня", орденом "За мужність третього ступеня" (посмертно).

Нещодавно, у Михайлівському Золотоверхому монастирі на Михайлівській площі попрощались із видатним льотчиком і Захисником України, полковником Валентином Коренчуком із позивним "Бджоляр".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.