Новини
Україна
Бровари
Екологія

Сьогодні на Броварщині буде знову гучно

На річці Десна продовжать боротьбу з льодовим затором.

Сьогодні на Броварщині буде знову гучно - зображення

Сьогодні, 12 лютого, в Броварському районі буде гучно. Як повідомили в Київській обласній військовій адміністрації, на річці Десна продовжать боротьбу з льодовим затором.

"12 лютого заплановано провести роботи з підриву льодового затору. Через це у Броварському районі може бути чутно звуки вибухів", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Мешканців району просять регіону просять зберігати спокій та дотримуватися заходів безпеки.

Як повідомляв "Погляд", напередодні Броварськоий район попередили про різкі коливання рівнів води впродовж трьох днів, через що ймовірне початкове затоплення лівого берега заплави біля с. Літки.

Нагадаємо, на початку лютого на Десні в Броварщині продовжували боротися з льодовим затором. У такий спосіб намагалися знизити рівень води та запобігти підтопленню у прибережних зонах. А в січні через утворення льодового затору на р. Десна в кількох населених пунктах піднявся рівень води та підтопив домогосподарства на Броварщині. Тоді роботи з підриву льоду тривали кілька днів, зокрема, сапери здійснили серію підривів льодового затору в районі сіл Погреби та Зазим‘я.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.