Ірпінь
Україна-суспільство
Війна з Росією

Смертельні прильоти: Ірпінський волонтер про наслідки обстрілів міста (ВІДЕО)

28.09.2022
Це історія Ірпінського волонтера, який залишився в місті на час найгарячіших бойових дій, щоб допомагати іншим. Він розповідає про варварство російських окупантів на прикладі свого дому та вулиці, і наглядно демонструє наслідки смертоносних обстрілів.

Лаврентій Кухалейшвілі - громадський активіст з Ірпеня. З початку повномасштабного вторгнення росії він почав займатись волонтерством, допомагав людям, які залишалися в місті, а також евакуйовував ірпінців.

А нині допомагає тим, хто постраждав від російської агресії. Майже весь час, коли в Ірпені тривали активні бойові дії Лаврентій знаходився в місті.

Від мінометних обстрілів постраждала і його оселя  на СМУ – чиненайбільш зруйнованому районі Ірпеня. На щастя, під час прильотів Лаврентія вдома не було. 

Значно постраждала від обстрілів російських загарбників і вулиця, на якій мешкає волонтер. Він демонструє, які “пам’ятки” залишили окупанти.

Лаврентій розповідає – росіяни найпотужніше обстрілювали місто 19 і 20 березня. Тоді гатили практично безперервно. Бо відчували, що місто їм не взяти.

Попереду ще багато роботи, проте об’єднавшись відбудувати місто буде легше. Волонтер розповідає, що незважаючи на пережиті жахіття ірпінці стали ще більше згуртованими, а з такою підтримкою все під силу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.