Новини
Новини Київської області
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Київ

"Слуга народу" Клочко відхрещується від майна матері


Андрій Клочко, народний депутат від "Слуги народу"заперечує свою причетність до статків матері на сумму понад 14,5 мільйонів гривень і акцентує увагу на спільних зоощадження матері і сестри. 

Андрій Клочко, народний депутат України, який пройшов до Ради за списками “Слуги народу” на своїй сторінці Facebook відповів на звинувачення, що за роки його депутатства 70-ти річна матір стала власницею майна приблизно на 14,5 мільйонів гривень:

Я – повнолітня людина, з батьками не мешкаю вже 14 років, маю свою сім'ю.

До придбання нерухомості, про яку повідомили журналісти, не маю жодного відношення.

Це стосується лише моєї мами і моєї сестри. Щось коментувати за них вважаю некоректним.

Я не спілкуюся з батьками і сестрою щодо будь-яких фінансових питань. Вони, так само, як і я, повнолітні й дієздатні люди, щоб самостійно вирішувати питання щодо купівлі-продажу нерухомості.

Моя сестра допомагає мамі, вона є забезпеченою людиною і має медичний бізнес, її чоловік очолює місцеву філію міжнародної компанії. Вони здатні забезпечити себе і здійснювати операції з нерухомістю без моєї допомоги і тим більше – згоди.

Єдине, що я знаю – і мама, і сестра продали помешкання, що знаходилися в їхній власності, і купили інші – додавши власні накопичення та мій подарунок, який я зробив ще 2018 року, продавши двокімнатну квартиру у Броварах.

Дуже шкода, що через мою політичну діяльність, статус народного депутата і голови комітету мої батьки отримали хвилю негативу і безпідставних звинувачень на свою адресу.

За словами нардепа, його мама і сестра продали помешкання, що знаходилися в їхній власності, і купили інші – додавши власні накопичення та його "подарунок", який він зробив ще 2018 року, продавши двокімнатну квартиру у Броварах.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що Клочко замість Дубінського веде “договорняки” із забудовниками в Ірпені.

Також ми інформували, що 70-річна матір народного депутата від “Слуги народу” Андрія Клочка – Наталія – протягом останніх двох років стала власницею майна на суму приблизно 14,5 млн грн.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.