Новини
Київщина
Бровари
Спорт
Різне

СК "Будокан" з Броварів - переможець міжнародного чемпіонату "MATSUSHIMA CUP 2019"

11.12.2019 Руслан Семенець 0

Днями спортивний комплекс Броварського вищого училища фізкультури і спорту приймав Відкритий міжнародний чемпіонат з кіокушинкайкан карате (ІКО Мацушима) «MATSUSHIMA CUP 2019» у розділі «Куміте» та «Ката» серед дітей, юнаків та юніорів (8-15 років).

У змаганнях взяли участь 320 спортсменів у складі 25 команд України. Організатором змагань виступив Броварський дитячий спортивний клуб «Будокан», про це повідомляє пресслужба Управління фізичної культури і спорту КОДА.

Перед початком турніру відбулася урочиста церемонія відкриття, на які були присутні поважні гості - голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате» Дмитро Волинець, голова Київського обласного осередку федерації. У своїх вітальних виступах вони поздоровили юних спортсменів з початком змагань та побажали їм вдалих виступів на татамі, а також подякували благодійним організаціям та спонсорам за чудові призи та подарунки дітям.

Після чого і розпочалися двобої. Всі поєдинки були дуже цікавими та захоплюючими. Атмосфера спортивної боротьби не давала глядачам нудьгувати. Всі спортсмени були налаштовані тільки на перемогу та демонстрували відмінну техніку, силу і волю до перемоги. В деяких вікових категоріях конкуренція була дуже серйозна, але переможцем міг стати лише один – найсильніший каратист.

Не відставали від хлопців і юні представниці прекрасної половини людства, які часом так вели свої бої, що аж дух захоплювало. Швидко плинув час і прийшла пора підбивати підсумки. Нагородження проводили головний організатор турніру Андрій Гаврилюк, головний суддя змагань Дмитро Волинець та інші. Всі переможці та призери отримали Кубки, медалі та дипломи, а головне – здобули безцінний досвід виступів на такому високому рівні.

За результатами змагань перше командне місце посів Дитячий спортивний клуб «Будокан» (Бровари), друге місце СК «Санчін» (Ірпінь), третім став СК «Муромець» (Київ). Кращим спортсменом Кубку Муцушими був визнаний Олег Кушнір, який здобув дві золотих нагороди в різних розділах змагань.

Фото з сайту Управління фізичної культури і спорту КОДА