Школярі села Зазим'є на Броварщині отримали новий шкільний автобус
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71216927_1355948347917550_246517000937930752_n.jpg)
27 вересня 2019 року Зазимським НВО, за сприянням Зазимської сільської ради, у відділі освіти Броварської райдержадміністрації був отриманий новий сучасний "Шкільний автобус".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71116909_1355948377917547_1637085028921901056_n.jpg)
"На даний час проводиться його постановка на облік і скоро наші діти будуть їздити в комфортних та безпечних умовах. Дякуємо всім за сприяння і допомогу!", - написав Іван Пустовалов в групі села Зазим'є.