Новини
Українка

Шкільний ярмарок та ярмарок на Спаса в Українці

06.08.2019 Нецвєтаєва Олена 0

Вперше в Українці вирішили провести подвійний ярмарок. Такого в місті ще не було. Усіх запрошують на центральну площу біля Української міської ради. 17-18 та 24-25 серпня на нас очікує новий формат ярмарку.

   По одну сторону площі Т. Шевченко вишикуються  підприємці на тематичний загальноміський Шкільний ярмарок із продажу товарів відповідного асортименту. До нового навчального року можна буде придбати необхідне шкільно-письмове приладдя, одяг, взуття та інші товари учнівського асортименту. 

   Як відомо, Спаси у серпні - одні з головних та улюблених свят в православії. Дати Спасів з року в рік незмінні. В 2019 році вони пройдуть: медовий спас – 14 серпня, яблучний – 19 серпня, горіховий – 29 серпня. Відповідно цим Спасам і буде запропоновано товар на ярмарку. Тематичний ярмарок з продажу меду та продуктів бджільництва, яблука, груші, горіхи тощо. Українчанам та гостям міста запропонують широкий асортимент смаколиків, різні види напоїв, грибочки, сир, вино, ковбаси та багато іншого. 

  Поруч буде діяти фут-зона та дитяча розважальна програма. На ярмарку можна буде не тільки скупитися до школи та столу, а ї приємно провести час з сім’єю та з друзями.