#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Всесвіт
За кордоном

Ще один прототип марсіанського корабля Ілона Маска вибухнув

03.02.2021 Бобрик Юлія 0

Випробування ракети Starship пройшли невдало.

Скрін з YouTube/SpaceX

Ще один прототип марсіанського корабля Starship компанії SpaceX Ілона Маска вибухнув при приземленні. Трансляція велася у вівторок, 2 лютого, на YouTube-каналі компанії. На кадрах видно, як після вдалого запуску корабель при дотику до посадкової площадки вибухає .

Скрін з YouTube/SpaceX

Starship розробили для польотів на Місяць та Марс. Як повідомляв «Погляд», попередній прототип ракети 10 грудня вибухнув під час випробувань, також не зумівши правильно приземлитися.

Нагадаємо, на словами Ілона Маска, щонайменше через шість років має відбутися відправка людини на Марс. А минулоріч на Червону планету відправили цілий «парк» безпілотників для масштабних досліджень.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.