Новини
Україна

Сайт вакансій "Будь собою": від міністерства оборони України (ВІДЕО)

На сайті "Будь собою" є вакансії, що можна знаходити за окремими підрозділами Сил оборони, за родами військ, за бажаною спеціальністю та відповідно до військових звань: від рядового та сержантського до офіцерських.

Міністерство оборони запустило сайт, де охочі можуть підшукати собі вакансію у Збройних силах України.

Про це повідомили в Міноборони.

"Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Забудьте про страхи та сумніви — настав час обрати свій шлях! Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України".

Вакансії на сайті можна проглядати через пошук — за назвою, родом військ у складі Сил оборони, спеціальністю, званнями чи умовами (йдеться про переведення).

Там же можна знайти Центр рекрутингу української армії у вашому місті, їхні контакти та графік роботи. До центру можна звернутися, зокрема, для консультацій.

Проєкт реалізовано спільно з Агентством з працевлаштування Lobby X.

Нагадаємо, Міноборони заявило, що продовження терміну оновлення військово-облікових даних не буде.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.