Ірпінь
Надзвичайні новини

Сапери вилучили на залізниці в Ірпені артилерійський снаряд

Небезпечну знахідку виявили працівники Укрзалізниці під час проведення колійних робіт в Ірпені.

Сапери вилучили на залізниці в Ірпені артилерійський снаряд - зображення
Фото: КП "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради

Залізничники помітили боєприпас у районі гаражного кооперативу неподалік переїзду. На місце викликали піротехнічну службу, яка підтвердила, що це артилерійський снаряд. Сапери КП "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради вилучили боєприпас і передали поліцейським.

"Як виявилось, під час очищення щебеневого баласту колій вигрібний пристрій крім щебеню затягнув нездетонований 120-мм артилерійський снаряд до САУ „Нона“ без підривника. Наші сапери оперативно прибули на місце, обмежили доступ цивільних осіб, вилучили снаряд і передали його представникам Нацполіції під охорону та подальше знешкодження", —

розповіли ірпінські муніципали.

Вони також обстежили території поряд на наявність інших вибухонебезпечних предметів. Жителів Київщини закликають бути уважними та обережними, особливо під час проведення сільськогосподарських, ремонтних і будівельних робіт, адже подібних "сюрпризів" може бути ще багато.

Сапери вилучили на залізниці в Ірпені артилерійський снаряд - зображення
Сапери вилучили на залізниці в Ірпені артилерійський снаряд - 1 - зображення
Сапери вилучили на залізниці в Ірпені артилерійський снаряд - 2 - зображення
Сапери вилучили на залізниці в Ірпені артилерійський снаряд - 3 - зображення
Фото: КП "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради

Нагадаємо,  11 квітня, сапери Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили бойову частину ракети X-101 у Вишгородському районі.

Сапери вилучили на залізниці в Ірпені артилерійський снаряд - зображення
Фото: ДСНС

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.