Новини
Україна

Розмова з Яною Гринько, про експозицію "Намір», про Голодомор, про геноцид українців під час росі... (ВІДЕО)

Винесене в назву виставки слово «Намір» покликане зосередити увагу на свідомому прагненні росіян чинити злочини проти українців — як 90 років тому, так і нині.

Яною Гринько - завідувачкою експозиційного відділу Національного музею Голодомору-геноциду.

Цей подкаст присвячений історії створення музейної експозиції "Намір". Виставка вражає чіткими паралелями між трагічними подіями голодомору-геноциду 1932-33 років та сьогоднішньою геноцидною війною Росії проти України. Поряд із експонатами майже сторічної давності організатори виставили експонати сьогоденних подій, зокрема з деокупованої Київщині.

Як тривала підготовка виставки, які артефакти розмістили у музеї та як саме експозиція вплинула на обізнаність українців у темі Голодомору - говоримо далі.

Нагадаємо, в цій експозиції можна побачити російські підручники з Куп’янська, хрести з масових поховань в Київській області та Ізюмі, щоденник закатованого письменника Володимира Вакуленка, спалене зерно з терміналів Чорноморського порту, історію дитини...


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.