#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Росія зазнає величезних втрат у разі нападу на Україну (ВІДЕО)

29.11.2021
У разі нападу на Україну Росія зазнає величезних втрат.

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен вважає, що Російська Федерація зазнає величезних втрат у разі вторгнення в Україну, оскільки українські війська наразі набагато сильніші, ніж у 2014 році.


Про це вона розповіла в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”

“Чи має Росія такі наміри, я теж не можу вам сказати. Але українські війська на сьогодні набагато сильніші, ніж у 2014 році. Росія зазнала б величезних втрат. Те, чого Росія завжди хоче, – це, щоб ми, наші співгромадяни, українці дуже багато про них думали, витрачали енергію, час, нерви, питаючи себе, чи станеться щось”, – наголосила Анка Фельдгузен.

Також за її словами, зараз Україна та її партнери вже думають про те, як можна уникнути нового нападу з боку Росії.

“На відміну від 2014 року, зараз це не було б сюрпризом для нас. Ми всі – і в Україні, і разом із партнерами – вже думаємо, як можна цього уникнути, тому що ніхто не хоче повномасштабної війни. Хорошим результатом була б координація між партнерами, щоб чітко сказати Росії, що буде, якщо знову буде війна”, – пояснила Анка Фельдгузен.

На питання про наслідки для РФ у разі нападу, посол вказала на кроки у фінансовій сфері.

Крім цього, дипломат розповіла, що Україна тривалий час перебуває у постійному контакті з Німеччиною щодо ситуації на кордоні з РФ.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.