#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Україна
Культура

Reporters. почав виходити друком

18.05.2021 0 Зіневич Наталія 00000

Журнал літературних репортажів Reporters. почав виходити друком. Про це повідомила головна редакторка видання Марічка Паплаускайте. Reporters. — сайт літературних репортажів, гасло якого "Розповідаємо історії, які змінюють і надихають".

Марічка Паплаускайте написала на своїй сторінці в Фейсбук:

"Ми давно про це мріяли і зрештою втілили — журнал Reporters. тепер і в друці.

"Вже в перших числах червня наші історії можна буде почитати, перегортаючи паперові сторінки. Навіщо нам друк? По-перше, це красиво). По-друге, наші репортажі завжди були про повільне й вдумливе читання — читати з паперу, а не з екранів в рази приємніше і зручніше.

На зображенні може бути: у приміщенні
фото Olga Klinova

Зрештою, наші тексти розповідають про універсальні людські цінності і не втрачають актуальності з плином часу. Нам хочеться зберегти контент на довше і зробити контакт читачів із ним тривалішим.У подачі матеріалів ми зберігаємо мінімалістичний підхід до верстки і високу увагу до фотографій, які завжди намагалися робити самодостатніми візуальними історіями.

Словом, усе найкраще від Reporters, тільки в друці. Втілювати мрії завжди хвилююче. Тим паче, коли вони йдуть у розріз з мейнстрімом. Репортаж є дорогим жанром, і навіть спеціалізований онлайн-журнал був ризикованим проєктом. З друкованою версію ми ризикуємо ще більше, але сильно віримо у те, що є читачі, які розділяють наш підхід".

На зображенні може бути: 1 особа
фото Olga Klinova

Перший номер — експериментальний, створений завдяки грантовій підтримці. Щоби творити наступні, нам важливо відчути підтримку читачів, яких ми запрошуємо стати співвидавцями! Для фінансової стійкості потрібно щонайменше 3000 людей у «Спільноті» The Ukrainians.

Вже є понад 600. Отримати перший примірник і зробити можливими наступні випуски зможуть усі, хто підтримуватиме нас на 200 гривень на місяць: theukrainians.org/donate.

Більше про Спільноту можна дізнатися тут: donate.theukrainians.org/ "

Раніше «Погляд» повідомляв, як самостійно шукати інформацію про репресованих родичів.

Також ми розповідали, що можна подивитись на День музеїв у Києві 2021

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Довідка:

Діяльність проекту літературного репортажу Reporters. підтримує Посольство Норвегії в Україні. Для побудови сталої фінансової моделі редакція звертається за підтримкою до читачів: "У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють".