#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
ПроХОРОШЕ

Притулок для тварин на Бориспільщині шукає домівку для знайденого єнота

25.03.2021 Оксана Кириленко 0

Нещодавно налякану тваринку зняли із дерева у селі Гора.

Фото: Wild Animal Rescut

Допомогти єноту спуститися із висоти допомогли рятувальники Kyiv Animal Rescue Group.

« Зняти його традиційними методами було неможливо, тому що дерево ледь трималося і могло зламатися в будь-який момент від навантаження», – повідомляється в дописі.

Тож рятувальнику довелося за допомогою драбини піднятися на дерево, підстрахувати стовбур мотузкою і поступово надпилювати його.

«Надпиляне дерево опустилося на висоту близько чотирьох метрів, а потім єнот стрибнув на м’яку землю, спільними зусиллями рятувальників та пожежників був виловлений і поміщений в переноску, що виявилося не дуже просто, тому що по зубастості цей цей звір не поступається собаці, а по спритності – коту», - запевнили рятувальники.

Після успішної рятівної операції, про яку ми розповіли раніше, єнота на перетримку віддали в притулок для диких тварин Wild Animal Rescut.

«Зараз малюк у нас. Чекаємо господарів або шукаємо новий будинок. Поки огляд і карантин», - зазначили у притулку.

Як повідомляв «Погляд», в дикій природі України залишилося всього 200 ведмедів.

«Погляд» розповідав, що на Бориспільщині знайшли рись, яка втекла із розплідника.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.