#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Всесвіт
За кордоном

Прототип марсіанського корабля Ілона Маска вибухнув

10.12.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Багаторазовий космічний корабель Starship компанії SpaceX Ілона Маска вибухнув під час випробувань.

Скріншот трансляції SpaceX на Youtube

Про це повідомили на сайті SpaceX. Трансляція запуску корабля велася на YouTube-каналі компанії.

Корабель вибухнув під час приземлення, при дотику з посадковою площадкою. Та, варто зауважити, що до цього він успішно стартував з полігону в штаті Техас і досяг планової висоти.

«Низький тиск у резервуарі для палива під час опіку при посадці призвів до високої швидкості приземлення, що призвело до жорсткої (і захоплюючої!) посадки», – пояснюють в компанії.

Глава SpaceX Ілон Маск прокоментував випробування прототипу корабля Starship, назвавши політ «успішним підйомом».

«Але ми отримали всі необхідні дані! Вітаємо команду SpaceX» – додав Маск в своєму Twitter до пояснень компанії, а після написав: «Марс, ми йдемо!!»

https://twitter.com/elonmusk/status/1336809767574982658
https://twitter.com/elonmusk/status/1336810077555019779

Як повідомляв «Погляд», 9 грудня випробування цього корабля відмінили за секунди до старту, спрацювала захисна автоматика одного з трьох двигунів.за корд

Проте в SpaceX не втрачають оптимізму і впевнені, що вже в 2021 році зможуть відправити Starship на орбіту. А от відправити людей на Марс планують через 4–6 років.