#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Земля

Прокуратура повернула державі частину лісу на Бориспільщині

09.04.2021 Оксана Кириленко 0

Ціна повернутих земель лісового фонду - понад 192 мільйони гривень.

Фото з відкритих джерел

Фізична особа порушивши заонодавство оформила право власності на земельну ділянку загальною площею 10 га для ведення підсобного сільського господарства в адміністративних межах Головурівської сільської ради.

Про це повідомляє прокуратура Київщини.

Проте вказана земельна ділянка повністю накладається на землі лісогосподарського призначення, що перебувають у користування державного підприємства.

Погодження на вилучення ділянки зі складу державного лісового фонду ДП «Бориспільське лісове господарство» не надавались.

Тож  місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з метою повернення земель, незаконно вилучених зі складу лісового фонду, до державної власності, яка задоволена судом в повному обсязі.

Як повідомляв «Погляд», на Бориспільщині 1,5 га лісу віддали в приватні руки.

«Погляд» розповідав, що Переяславська РДА незаконно розпорядилася землями лісового фонду.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.