#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Суспільство

Профілактичний рейд в Броварах

27.05.2019 Руслан Семенець 0

У Броварах було проведено профілактичний рейд робочої групи, до якої увійшли представники відділу у справах дітей, інспектори ювенальної превенції, депутати міськради та представники структурних підрозділів Броварської міської ради, громадські активісти та кореспондент "Погляду".

Учасники рейду. Фото ІА "ПОГЛЯД"

Метою рейду було своєчасне виявлення дітей, які вчиняють правопорушення, вживають спиртні напої та тютюнові вироби, наркотичні та психотропні речовини, залишають своє постійне місце проживання, а також здійснення перевірки суб'єктів господарювання у сфері торгівлі щодо фактів продажу дітям спиртних напоїв та тютюнових виробів в місті Бровари.

 Профілактичний рейд в Броварах
Під час профілактичного рейду. Фото ІА "ПОГЛЯД"

З 20:00 до 01:00 годин робоча група відвідала більше двадцяти закладів (кафе, ресторани, нічні клуби і магазини) та парки міста. Було складено 5 адміністративних протоколів за вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнопаління.

Фото ІА "ПОГЛЯД"

Також виявлено неповнолітнього, який перебував у стані алкогольного сп'яніння в нічний час без супроводу дорослих, якого працівники соцслужб передали законному представнику.

Фото ІА "ПОГЛЯД"

Всі учасники рейду висловили думку, що дані рейди потрібно проводити регулярно, для більшої ефективності. Депутат Сергій Батюк зазначив, що направить відповідне звернення до міського голови Ігора Сапожка.

Фото ІА "ПОГЛЯД"
Фото ІА "ПОГЛЯД"
Фото ІА "ПОГЛЯД"

Автотранспортом забезпечило КП "Бровари-Благоустрій".