#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Довкілля
Земля

Проблему збереження каштанів на Хрещатику вирішуватимуть влада, екологи та громадськість

04.04.2019 Бобрик Юлія 0

Для вирішення проблеми збереження каштанів на Хрещатику створять спеціальну робочу групу із залученням екологів та громадськості. На цьому наголосив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє Українська екологічна асоціація «Зелений Світ».

За словами заступника КМДА, зміна клімату, засоленість ґрунту та розгалужена мережа підземних комунікацій робить каштани досить вразливими до хвороб та шкідників, через що вони часто гинуть. Аби знайти всі можливі варіанти порятунку дерев, у столиці створили робочу групу, до якої запрошують усіх кваліфікованих фахівців та екологів.

Нагадаємо, нещодавно заступник генерального директора комунального об’єднання «Київзеленбуд» Дмитро Заруба повідомив, що на головній вулиці столиці каштани замінять на платани. Таке рішення було прийнято після голосування по програмі «Обери дерево для Хрещатика», більшість киян висловилися за платан.