Ірпінь
Спорт

Призерка Олімпійських ігор, двічі чемпіонка Європи Ірина Коляденко стане тренером

Ірина Коляденко невдовзі тренуватиме дітей. Федерація вільної боротьби Ірпеня, яку заснувала Коляденко, виграла на аукціоні Prozorro право на оренду спортивного залу в Ірпені, де проходитимуть заняття.

Призерка Олімпійських ігор, двічі чемпіонка Європи Ірина Коляденко стане тренером - зображення

Зазначається, що заняття відбуватимуться у  спортивному залі в Ірпені. Заснована Іриною Коляденко Федерація вільної боротьби Ірпеня  виграла на аукціоні Prozorro право на оренду спортзалу на вулиці Заріфи Алієвої, 63,  у приміщенні Ірпінського ліцею інноваційних технологій.

Для нас це дійсно перемога, оскільки ми вже не перший рік йшли до цього. Ми своїми досягненнями заслужили право на розвиток нашого виду спорту», – розповіла Ірина Коляденко.

Ірпінська міська рада повідомила, що у цьому спортзалі зможуть тренуватися не лише юні спортсмени, а й професійні представники спортивної спільноти, які представлятимуть Ірпінь та Україну на міжнародних змаганнях.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.