Новини
Україна
Новини Київської області
Головні новини
Бориспіль

Президента дезінформують та підставляють, - колишній голова КОДА Михайло Бно-Айріян


Президент завжди має мати об’єктивну інформацію. І якщо цього не відбувається – це дуже небезпечно. Та симптоматично. Тому що спочатку Бно-Айріян, потім лише гарні новини, а потім – політична ізоляція та усім відомий сценарій, який ми бачили у 2014 році, - Михайло Бно-Айріян.

Вчора, 19 лютого, Президент України Володимир Зеленський відвідав Бориспільську районну лікарню та подивився на хід її реконструкції.

Під час спілкування з людьми та пресою Зеленський озвучив фразу: "Процес будівництва лікарні був спочатку достатньо повільний. Це одна з причин, чому ми звільнили голову обласної державної адміністрації. Зараз ми побачили вже результат".

Ці слова викликали обурення у колишнього голови КОДА Михайла Бно-Айріяна, у зв'язку з чим він розмістив допис-роз'яснення у Фейсбук.

"Це та сама лікарня, в яку Володимир Зеленський приїхав в липні цього року під час мого представлення як голови Київської ОДА. Тоді мені Гарант публічно поставив персональне завдання – за рік зробити ремонт або побудувати нову лікарню. Відтоді лікарнею займався практично кожний день", - написав Бно-Айріян, навівши прості факти, які чомусь не донесли до Президента. Він наголосив: все, що показали Володимиру Зеленському – це насамперед результат проведеної до його звільнення роботи, проте хтось свідомо неодноразово робить так, аби про його справжню роботу ніколи не дізнався Президент України.

"Питання навіть не в мені. Питання а тому, шо це підстава Президенту чистої води. Тому що я пішов з посади 29 жовтня, а сьогодні 19 лютого! І питання в правді. Та в тому, що Президент завжди має мати об’єктивну інформацію. І якщо цього не відбувається – це дуже небезпечно. Та симптоматично. Тому що спочатку Бно-Айріян, потім лише гарні новини, а потім – політична ізоляція та усім відомий сценарій, який ми бачили у 2014 році, - наголосив колишній очільник КОДА.