Україна
Новини Київської області
Бровари

Представники Київщини перші на чемпіонаті з таїландського боксу Муей Тай

В Києві завершився відкритий чемпіонат Київської області з таїландського боксу Муей Тай, який з 23 по 25 листопада приймав спортивний комплекс Київського національного університету будівництва і архітектури. За медалі чемпіонату боролися 200 спортсменів команд та клубів 10 регіонів України. Київщину представляли бійці з Києво-Святошинського району, Білої Церкви, Баришівки, Броварів та Вишневого. Результати Київщини: Чемпіоном Київської області став її представник Анатолій Дудник у віковій категорії 12-13 років (54 кг), уродженець Білої Церкви. У віковій категорії 14-15 років чемпіонські титули здобули Руслан Більський (54 кг) та Владислав Семянівський (51 кг) з Білої Церкви. Максим Опимах, виступаючи у вазі 51 кг, посів перше місце серед спортсменів 16-17 років. В результаті змагань прогнозовано перше загальнокомандне місце виборола Київська область. Срібними призерами чемпіонату стали кияни. А бронзу змагань взяла Дніпропетровська область. Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністраці