Представник Броварів - срібний призер чемпіонату України з боксу
Днями у Львові завершився перехідний чемпіонат України з боксу серед молоді.
Вихованець ЗТУ Сергія Катаєва та Олексія Джунківського, учень Броварського вищого училища фізичної культури Олег Лагута виборов срібну нагороду чемпіонату, йдеться у повідомленні пресслужби Управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79340620_2454697758103653_461401679409971200_n.jpg)
Лагута провів чотири поєдинки, з яких – три завершилися перемогами. У фінальному рівному та конкурентному поєдинку Олег зазнав поразки від боксера збірної команди Львівщини. В результаті наш спортсмен забронював місце у складі збірної команди України з боксу серед молоді.