Представник Броварів - півфіналіст чемпіонату України з боксу
Ярослав Самофалов з Броварів переміг у чвертьфінальному поєдинку вагової категорії 69 кг і здобув місце у півфіналі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70993309_2148341542140469_7162506802494439424_n.jpg)
"ПОГЛЯД" писав, що до півфіналу змагань вже вийшов один боксер з Броварщини - Дмитро Ловчинський.
Іван Папакін у чвертьфінальному поєдинку у вазі 75 кг поступився чемпіону світу 2017 року Олександру Хижняку, хоча майстерність та талант нашого юного спортсмена зробила цей поєдинок емоційним та видовищним. Впевнені, у Івана все попереду!
"Вболіваємо за Ярослава Самофалова та Дмитра Ловчинського у півфінальних поєдинках! Бажаємо нашим хлопцям перемог та нагород найвищої проби!", - йдеться на сторінці КО ШВСМ.