Новини
Новини Київської області
Баришівка та Березань

Позивачка до SkyUp заявила, що не писала заяву до Баришівського суду


Мешканка міста Баришівка Оксана Пасенко, яка зазначена позивачкою в ухвалі Баришівського райсуду, який 24 травня вирішив призупинити ліцензію SkyUp Airlines, заявляє, що не підписувала позовну заяву.

Про це жінка особисто розповіла журналістам програми «Схеми: корупція в деталях», які її відшукали.

Суд ухвалив рішення про  призупинення ліцензії компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів вказавши причину – системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

«Я позов написала, що я туди (до суду – ред.) не зверталась і не користувалась послугами (авіакомпанії – ред.)», – заявила Пасенко. Також жінка визнала, що ніколи не була клієнткою компанії. На запитання журналістів, чи подавала вона позов до SkyUp, вона відповіла негативно. І повідомила, що вже звернулася до Національної поліції із заявою.

Поліція прийняла звернення жінки. Воно зареєстроване в Баришівському відділенні поліції Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП в Київській області.

Відомо, що  позивачка обґрунтовувала свої вимоги до перевізника тим, що SkyUp нібито не надав та відтермінував послуги. 12 червня компанія SkyUp назвала дії суду «абсурдними та неправомірними» та оскаржила рішення. Прес-служба лоукостера стверджує, що позов подала людина, «яка ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і відповідно ніколи не була її клієнтом».

Приватний український перевізник SkyUp розпочав польоти в травні 2018 року. Компанія наразі літає в Хорватію, Вірменію, ОАЕ, Францію, Португалію, Болгарію, Словаччину, Грузію, Іспанію, Італію та Кіпр.