#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Ірпінь
Бориспіль
Розшук

Поїхав в Ірпінь і не повернувся: на Переяславщині розшукують чоловіка

24.01.2022
Від зниклого не було звістки вже майже три тижні.

Поїхав в Ірпінь і не повернувся: на Переяславщині розшукують чоловіка - зображення

На Київщині розшукують чоловіка, який майже три тижні тому поїхав на роботу й досі не повернувся. Зник Василенко Віталій Анатолійович 1976 року народження, мешканець с. Студеники, Переяславщина. Про це повідомила Оксана Ефименко Серкова у Facebook.

Відомо, що цьогоріч 5 січня чоловік поїхав на роботу у місто Ірпінь і не повернувся. На зв'язок він не виходить, жодної звістки про чоловіка вже майже три тижні немає.

Чоловік був одягнений в чорну зимову куртку, чорну зимову шапку, сині джинси. Також він мав при собі чорний рюкзак і паспорт.

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією, просять повідомити до поліції або за цими номерами: +380984999944 Зіна Антонівна (тітка зниклого), 0980892772 Марина Рішко (рідна сестра зниклого), 0681968613 Федір Рішко (зять зниклого).

Нагадаємо, також на Київщині вже два тижні розшукують літнього чоловіка.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.