Анонси
Культура
Технології
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Хороші новини

Повсякдення киян та киянок 100 років тому в цифровому проєкті "Інтерактивний Київ"


Відчуйте себе мешканцем чи мешканкою Києва початку 20 ст. Які були найкращі ресторани у Києві? Куди бігти і скільки грошей діставати, якщо заболів зуб? У яку школу відправити дитину так, щоб недалеко від дому? У кого краще винаймати квартиру та прогулянка якою вулицею загрожувала вашому гаманцю чи навіть життю. На ці та інші питання хоче відповісти проєкт «Інтерактивний Київ». Це амбітна спроба перенести Київ початку ХХ ст. у площину цифрової мапи. Мета творців "Інтерактивного Києва" не тільки показати всі можливі тогочасні інфраструктурні об’єкти, але й познайомити з різноманіттям повсякдення киян та киянок 100 років тому. Проєкт орієнтований на дослідників і дослідниць будь-якого поля (історія, урбаністика, культурологія etc), а також на охочих зазирнути в київське минуле.

«Наши шофферы!
Нас просят обратить внимание, что шоффера многих автомобилей таксомоторов вводят публику в обман, умышленно портя механизму таксомоторов, показывающих вдовое и втрое против действительной суммы.
Необходимо принять самый строгие меры против этих мошенников, затрудняющих своим обманом развитие автомобильного дела в Киеве, отучивая публику от свободного и беспрепятственного пользования автомобилями.»

24.10.1914, газета «Южная Копейка»

#прадід_і_прабабка_читають_газету
#Київ_100_років_тому

Джерело: Київ Інтерактивний