#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Здоров'я
Політика

Порошенко у Борисполі обговорить антиковідний план із медпрацівниками

08.04.2021 Оксана Кириленко 0

Голова партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко приїхав 8 квітня до Борисполя та біля однієї із міських амбулаторій презентував антиковідний план, а також передав лікарям кисневі концентратори.

П'ятий президент України виступив із нищівною критикою шостого президента Володимира Зеленського, звинувативши його особисто у бездіяльності в боротьбі із коронавірусом.

"На жаль, Україна зараз - антилідер за кількістю смертей в Європі, за добу втрачає більше 400 життів українців різного віку. Україна займає перше місце в Європі, і за темпами поширення пандемії ми входимо у п’ятірку найгірших країн світу. За що нам таке? Чому безглузді некомпетентні дії влади довели нас до цього?" -

Петро Порошенко

Петро Порошенко презентував свій антиковідний план, який передбачає відповіді на найбільш актуальні питання. Зокрема, це:

  • забезпечення належних умов для лікування тих, хто захворів;
  • захист, соціальне забезпечення медиків. Соціально-економічний захист українців;
  • проведення масової вакцинації;
  • забезпечення захищеності суспільства і економіки України від пандемічних викликів у майбутньому;
  • системна реформа медичної сфери.

Також Порошенко вимагає терміново - з понеділка-вівторка - скликати позачергове засідання Верховної Ради. За його словами, відповідну ініціативу підтримали 100 народних депутатів: "Європейська Солідарність" і "Голос" у повному складі, а в понеділок завершать цей процес "Батьківщина" й інші фракції.

"Вдумайтесь: 36 тисяч українців померли від ковіду. Це — населення середнього міста. Щодня до цієї сумної цифри приєднуються сотні нових. За останній місяць помирає стільки людей, скільки живуть у районних центрах — Яворові, Сватові, Новгород-Сіверському чи Тульчині.

У природи свої закони. До кінця року ми, вірогідно, матимемо колективний імунітет, як і більшість країн світу. Але на шляху, яким веде нас Зеленський і його слуги, це станеться ціною ще тисяч і тисяч смертей. А наша мета — щоб імунітет було набуто як у цивілізованих країнах через вакцинацію і лікування у належних умовах. Маємо об’єднати усі можливості держави і усі ресурси, які є у суспільстві, та спільно подолати наслідки пандемії і спричинену нею економічну катастрофу", -

Петро Порошенко

Звичайно, Порошенка супроводжував міський голова Борисполя Володимир Борисенко, який представляє партію ЄС в Борисполі. Після виступу до амбулаторії передали кисневі концентратори від Фонду Петра Порошенка. П'ятий президент України висловив сподівання, що ці прилади допоможуть лікарям рятувати життя хворим.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що кисневі концентратори від Порошенка отримала Бородянська амбулаторія. Ми інформували також, що Петро Порошенко презентував план дій на поточний рік для запобігання поширення COVID-19 в Україні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.