#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Бориспіль
Баришівка та Березань
Світ-суспільство

Польська делегація та керівництво Баришівської районної ради обмінювалися досвідом із Борисполем

21.11.2019 Оксана Кириленко 0

20 листопада 2019 року з метою обміну досвідом щодо роботи міської ради в контексті ролі місцевого самоврядування в умовах децентралізації до міста Борисполя завітала польська делегація Сілезького воєводства та керівництво Баришівської районної ради, що виступило з ініціативою такої зустрічі.

Представники Сілезького воєводства розповіли про свій досвід проведення децентралізації та розвитку громад у Польщі. Міський голова Анатолій Федорчук у свою чергу поділився з польською делегацією досвідом впровадження реформи в Україні. Також Анатолій Соловйович розповів коротко про місто Бориспіль, успішний досвід роботи у сферах ЖКГ, освіти, культури тощо. 

 Після спілкування делегація відвідала Книшовий меморіальний парковий комплекс, де наочно ознайомилася з успішним проєктом «Реконструкції та перепоховання закритого для поховань (з 1963 року) історичного Книшового кладовища, що з 1988 року визнане пам’яткою місцевого значення, у Книшовий меморіальний парковий комплекс».

Також представники польської делегації завітали до колективу ТелеРадіоСтудії «Бориспіль», де ознайомлення з роботою комунального підприємства як дієвого інструменту комунікації з громадою міста.

Результати впровадження медичної реформи на первинному рівні продемонстрував гостям директор КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Павлович Черенок на прикладі роботи амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 (вул. Лютнева, 12).

На завершення гості завітали до Бориспільського академічного ліцею. Директор Оксана Миколаївна Пономарьова провела екскурсію закладом та розповіла про створення нового освітнього простору для дітей нашого міста. 

За інформацією: Виконавчий комітет Бориспільської міської ради