Польська делегація та керівництво Баришівської районної ради обмінювалися досвідом із Борисполем
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77276016_2467747730014105_5104573884041003008_o.jpg)
20 листопада 2019 року з метою обміну досвідом щодо роботи міської ради в контексті ролі місцевого самоврядування в умовах децентралізації до міста Борисполя завітала польська делегація Сілезького воєводства та керівництво Баришівської районної ради, що виступило з ініціативою такої зустрічі.
Представники Сілезького воєводства розповіли про свій досвід проведення децентралізації та розвитку громад у Польщі. Міський голова Анатолій Федорчук у свою чергу поділився з польською делегацією досвідом впровадження реформи в Україні. Також Анатолій Соловйович розповів коротко про місто Бориспіль, успішний досвід роботи у сферах ЖКГ, освіти, культури тощо.
Після спілкування делегація відвідала Книшовий меморіальний парковий комплекс, де наочно ознайомилася з успішним проєктом «Реконструкції та перепоховання закритого для поховань (з 1963 року) історичного Книшового кладовища, що з 1988 року визнане пам’яткою місцевого значення, у Книшовий меморіальний парковий комплекс».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76767407_2467748530014025_1471724909670432768_o.jpg)
Також представники польської делегації завітали до колективу ТелеРадіоСтудії «Бориспіль», де ознайомлення з роботою комунального підприємства як дієвого інструменту комунікації з громадою міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/73342335_2467748640014014_1690613129022537728_o.jpg)
Результати впровадження медичної реформи на первинному рівні продемонстрував гостям директор КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Павлович Черенок на прикладі роботи амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 (вул. Лютнева, 12).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76697342_2467748546680690_7926626379745984512_o.jpg)
На завершення гості завітали до Бориспільського академічного ліцею. Директор Оксана Миколаївна Пономарьова провела екскурсію закладом та розповіла про створення нового освітнього простору для дітей нашого міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/70802908_2467748836680661_1781295943228850176_o.jpg)
За інформацією: Виконавчий комітет Бориспільської міської ради