#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Поліція розшукує п’ять машин, на яких зникли учасники перестрілки в Броварах

29.05.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

В Київській області введено спецоперацію щодо розшуку автівок, в яких можуть перебувати учасники збройного конфлікту у місті під Києвом.

Про це повідомили на офіційному сайті поліції Київської області.

Зазначається, що загалом розшукують п’ять автомобілів, на яких зникли з місця стрілянини учасники інциденту в Броварах, і наразі на розшук орієнтовані усі наряди поліції області. Тож водіїв просять із розумінням поставитись до поліцейських заходів.

За інформацією Києва Оперативного, учасники конфлікту втекли на мікроавтобусах марок Mercedes S та Volkswagen, і навіть відомі номери машин.

https://www.facebook.com/KyivOperativ/posts/998827453846674

Нагадаємо, сьогодні вранці в Броварах відбувся збройний конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками. Через конфлікт понівечено житло мешканців цього району Броварів. Наразі затримано 11 осіб, двоє осіб постраждали. У прокуратурі стрілянину класифікували як «хуліганство», тож учасникам конфлікту, у разі доведення їхньої провини, загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.