#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини

Податок на Google: Володимир Зеленський підписав закон

30.06.2021 Валерія Савенко 0

Президент України підписав закон, який зобов’язує іноземні ІТ-компанії без офіційного представництва в Україні платити податки з наданих в країні онлайн-послуг.

Фото: pixabay

Про це повідомляє itc.ua.

Компанії інших держав, що надають українцям електронні послуги, будуть зобов’язані зареєструватися платниками податку на додану вартість за спрощеною процедурою через спеціальний електронний сервіс, якщо загальна сума відповідних операцій перевищує 1 млн грн на рік.

Сплачувати ПДВ не будуть у разі, якщо компанія надає освітні послуги з дистанційного навчання через Інтернет, якщо мережа використовується як засіб комунікації між викладачем та студентом.

Також від податку звільнено операції з постачання освітніх послуг шляхом доступу до публічних освітніх, наукових та інформаційних ресурсів у мережі Інтернет з галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, якщо їхнє проведення та надання не потребує участі людини.

ІА “Погляд” повідомляв, що створено онлайн-курс, щоб дізнатися більше про лісове господарство України.

Ми розповідали також, що вантажівка влетіла в пасажирський автобус.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.