Подарунок за відгук: конкурс від фестивалю «Під Покровом Тризуба», що відбудеться у Боярці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/IMG_20200812_171445_663.jpg)
Фестиваль «Під Покровом Тризуба», що традиційно проходить у Боярці на Київщині, оголосив про новий конкурс.
На офіційній фейсбук-сторінці фестивалю, який планують провести вже скоро - 5 та 6 вересня - з'явилося оголошення про цікавий конкурс, за який можна отримати подарунок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/FB_IMG_1597240067776.jpg)
«Напиши свою особливу історію, пов’язану із «Тризубом», або ж відгук на фестиваль - і отримай торбу-мерч (мерч - це продукція з символікою, у даному випадку - фестивалю, авт.). Заверш розповідь хештегом #цетвояісторія і обов'язково познач у дописі сторінку фестивалю @Під Покровом Тризуба та @MiniZavod. У коментарях до цього посту залиш улюблений смайлик. Три найкращі історії отримають свій фестивальний подарунок. Розіграш діє до 24.08 включно», - розповідають про умови конкурсу організатори фестивалю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/FB_IMG_1597229341883.jpg)
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що цей фестиваль мав відбутися ще наприкінці травня, але дату його проведення перенесли через карантин.