Україна
Анонси
Культура
Події
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Культурний weekend. Київщина

PlatForum — прискорення проєвропейських реформ в Україні через оновлення діалогу між громадянським суспільством та владою


19-20 листопада 2019 року на форум у Києві зберуться 400+ лідерів/ок національних та регіональних громадських організацій, аналітичних центрів та регіональних коаліцій з усіх областей України — для двох днів інтенсивної роботи. PlatForum стане майданчиком для оновленого діалогу між громадянським суспільством та представниками влади — задля прискорення проєвропейських реформ в Україні. У фокусі — відносини з громадянами та сприяння їхній участі в прийнятті рішень.

Теми, відкриті для обговорення на PlatForum:

?З чого розпочати діалог щодо пріоритетів реформ та механізмів взаємодії між громадянським суспільством та представниками влади?
?Яким чином масштабувати успішні спільні ініціативи ОГС та уряду?
?Чи можливо уникнути помилок на шляху реалізації реформ?
?Як побудувати сильні, ефективні та підзвітні інституції?
?Чи може діалог з громадянським суспільством посилити судову систему?
?Як розвивати людський капітал та будувати інклюзивне суспільство?
?Як Угода про асоціацію з ЄС може сприяти балансу інтересів між різними секторами?

? Реєстрація до 15 листопада за наступним посиланням: https://forms.gle/b7HuFXzLx4zNGCSc7

Після підтвердження участі організатори надішлють на пошту листа із зазначеним місцем проведення і програмою Форуму.

Акредитація для ЗМІ обов’язкова natalia.khinotska@together.org.ua

Довідка

⚡️PlatForum організовано Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ за підтримки Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні та Міжнародним фондом "Відродження".

?Коаліція РПР — об'єднання провідних громадських організацій та експертів України, які спільно діють, щоб підтримувати та просувати реформи для розбудови незалежної, згуртованої, демократичної, правової, сильної та авторитетної Української держави із заможним суспільством і рівними можливостями кожної особи для розвитку і самореалізації, а також сприяння консолідації громадянського суспільства в Україні.

?Програма "Долучайся!" створена для підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Програма фінансується Агенцією США з Міжнародного Розвитку (USAID) та впроваджується організацією Пакт в Україні.

?Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні створено задля зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні.

?Міжнародний фонд «Відродження» — одна з найбільших українських благодійних фундацій, що з 1990-го року розбудовує в Україні відкрите суспільство. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів на суму понад 200 мільйонів доларів США. Фонд заснований філантропом Джорджем Соросом і входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).