Новини Київської області
Суспільство

Питання переходу Київщини до червоної зони можуть розглянути наступного тижня

Наразі показники захворюваності на коронавірус в області вже перевищують норми жовтої зони карантину.

Питання переходу Київщини до червоної зони можуть розглянути наступного тижня - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили у телеграм-каналі Київської ОДА. Тож сьогодні відбулося чергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС, за підсумками якого три області було вирішено перевести до червоної зони COVID-карантину.

Однак Київщини наразі у цьому списку немає. Але ситуація може змінитися вже наступного тижня, позаяк наразі коефіцієнт виявлення випадків COVID протягом останніх трьох днів знаходиться в межах від 22,1% до 21,0%, що перевищує цільовий показник для жовтого рівня епідемічної небезпеки (≤20%).

Між тим, низка інших показників – охоплення тестуваннями, рівень госпіталізацій, динаміка рівня госпіталізацій, завантаженість ліжок з киснем – не перевищують цільові.

"Отже, безпосередньо по Київській області питання посилення протиепідемічних норм відтермінували на тиждень. Після закінчення цього часу до нього повернуться знову", – йдеться в повідомленні КОДА.

Раніше стало відомо, що у низці районів Київської області було вирішено продовжити дистанційне навчання у школах. Так, у Березані, аби не допустити поширення гострих респіраторних захворювань, COVID-19, вирішили продовжили дистанційку для школярів, в окремих навчальних закладах навіть призупинили освітній процес.

Нагадаємо, в Кагарлику також ще на тиждень продовжили карантин у школах, а в КМДА допускають, що усі школи столиці закриють на карантин.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.