#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Культура

Письменники з Київщини потрапили до Величного списку міжнародного літконкурсу

28.01.2022
Четверо авторів із пристоличного регіону опинилися в переліку VI Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози "Крилатий Лев – 2022".

Письменники з Київщини потрапили до Величного списку міжнародного літконкурсу - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Львівської організації Національної спілки письменників. Так, один із членів журі "Крилатого лева – 2022" розповів, що до "Величного списку" включають саме ті твори, які ще до завершення конкурсу заслужили на особливу увагу членів журі та мають перспективи завоювати визнання читачів, літературних критиків, видавців.

Тож на першому етапі журі сформувало список із 20 рукописів романів, повістей і збірок оповідань.

У переліку й твори авторів з Київської області, зокрема:

  • Пилипенко Георгій із Білої Церкви (роман "Доба ікони");

  • Холод Катерина з Ірпеня (роман "Рубікон для Рити");

  • Мінович Олександр із Київщини (збірка оповідань "Образи мого покоління");

  • Скулатова Олена із Васильківщини (повість "Народжена на межі епох").

Наступним кроком журі у квітні обере з-поміж учасників "Величного списку"  десятку переможців, лауреатів, дипломантів і володарів спеціальних відзнак літературного конкурсу.

Нагадаємо, двоє броварчан стали учасниками міжнародного літературного проєкту "Війна всередині і назовні". Він популяризує українську літературу за кордоном. Оповідання українських авторів, які беруть участь у проєкті, перекладуть англійською та реалізують у США.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.