Після дощу на алеї Обухова з'явились качки
Качки у вуличних калюжах. Таке можна побачити в Обухові.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/Bez-imeni-8.png)
Міську алею, яку повністю залило водою після злив уподобали качки. Місцеві жителі зняли на відео у Facebook, як пернаті спокійно плавають між ліхтарями та купаються у новоствореній водоймі.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.