Україна
Україна-суспільство
Інфографіка

Підсумки "Великого будівництва": за рік оновили понад 5 тисяч кілометрів автодоріг в Україні (інфографіка)

В дорожнє будівництво інвестували 106 мільярдів гривень.

Підсумки
Фото: pixabay

Про це повідомив очільник Мінінфраструктури Олександр Курбаков, інформує пресслужба міністерства.

Результати дорожнього будівництва презентували у рамках форуму "Велике будівництво: дороги та мости" Міністерство інфраструктури та Укравтодор.

Так, за 2021 рік було оновлено та збудовано 5 098 кілометрів доріг державного значення, а також 250 штучних споруд. Загалом було інвестовано 106 мільярдів гривень.

"5 098 кілометрів державних доріг та 250 штучних споруд — це ті результати, які нам вдалось отримати на сьогодні. Це більше, ніж ми анонсували на початку року. Це стало можливим завдяки злагодженій командній роботі, довгостроковому плануванню та системній підтримці керівництва держави", – зазначив міністр.

Підсумки

Курбаков також підкреслив, що наразі середня вартість 1 кілометру дороги майже не змінилась з 2020 року і становить 20,7 мільйона гривень.

"Ціна цього року лише на 1,5% більше, ніж попереднього, і це зростання нижче річного темпу інфляції. Тобто ми досі платимо на 18% менше за 1 км, ніж це було у 2019 році. При тому, що якість дорожніх робіт значно зросла", – розповів очільник Мінінфраструктури.

Загалом, за 2020-2024 роки планується оновити 24 тисячі кілометрів доріг державного значення та 1,4 тис. штучних споруд у рамках Національної програми відновлення мостів.

Нагадаємо, в рамках програми "Великого будівництва" поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.