Новини
Здоров'я
За кордоном

Підлітки США стали учасниками випробування вакцини від Moderna


Американська компанія Moderna 10 грудня розпочала чергову фазу випробування своєї вакцини проти COVID-19. Першими добровольцями стали здорові підлітки США.

Фото: freepik.com

Про це повідомляється у пресрелізі компанії. Зокрема зазначається:

«Ми раді розпочати це дослідження фази 2/3 mRNA-1273 у здорових підлітків у США. Наша мета – зібрати дані навесні 2021 року, які сприятимуть використанню вакцини підлітками до початку навчального року у 2021 році».

Додається, що дослідження проводиться у співпраці з Управлінням перспективних біомедичних досліджень і розробок Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США (BARDA).

У планах компанії залучити до дослідження понад 3 тисячі підлітків у США віком від 12 до 18 років. Їм буде введено дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

Фото: freepik.com

Загалом компанія Moderna заявила, що до кінця березня планується вакцинувати до 60 млн осіб у США і 12,5 млн за межами країни. Для цього до кінця березня буде виготовлено 145 млн доз вакцини від коронавірусу.

Усього компанія планує у наступному році випустити від 500 млн до мільярда доз.

Поки США ще випробовує свою вакцину, Британія першою в світі вже розпочала вакцинацію проти COVID-19, що логічно, адже Великобританія першою схвалила вакцину проти COVID-19 від компанії Pfizer.

Нещодавно "Погляд" писав, скільки коштуватиме американська вакцина від компанії Moderna.

Для зручності й аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».

Також підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина.