Під виглядом соцпрацівників: у Гостомелі шахраї обікрали бабусю
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/pensyonerka2.jpg)
Вчора, 16 вересня, приблизно о 15-ій годині у Гостомелі до будинку літньої пенсіонерки під виглядом соцпрацівників зайшли дві жінки — нібито для перевірки лічильників й оформлення субсидії. Про це повідомив місцевий житель Микола Богданов у пабліку "Гостомель справжній".
"Поки одна диктувала заяву, інша прослизнула до кімнати й викрала знайдені кошти й цінності. За 100 метрів їх чекало авто синього кольору. Будьте пильні, попередьте своїх рідних та знайомих. В зоні особливого ризику - одинокі люди поважного віку", - зазначив автор посту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/1-22.jpg)