Новини
Бориспіль

Перереєстрація: Бориспіль хоче повернути собі аеропорт


Наразі Міжнародний аеропорт «Бориспіль» зареєстровано в селі Гора, проте все може знову змінитися.

Бориспіль хоче перереєструвати ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» назад до Бориспільської міської територіальної громади, аби вирівняти надходження місцевих бюджетів. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив мер міста Володимир Борисенко.

За словами очільника Борисполя, вчора відбулася робоча зустріч представників міста з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим за участі народних депутатів Андрія Мотовиловця, Артема Культенка та Олександра Федієнка, а також з представниками податкової служби України, де обговорювалося дане питання.

До слова, три роки тому найбільший аеропорт країни змінив адресу своєї реєстрації з Борисполя на село Гора, через що, за приблизними підрахунками, місто щорічно втрачало понад 100 млн. грн. податкових надходжень від діяльності аеропорту.

«Наразі напрацьована чітка позиція всіх учасників наради – питання розподілу податків між Гірською та Бориспільською громадами має відбутись у законний спосіб з врахуванням інтересів обох громад».

Володимир Борисенко

Нагадаємо, в Україні планують створити нову національну авіакомпанію.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.